Chyby v jednání realitního makléře - I.díl

Zajímáte se o práci realitního makléře? Chcete uspět v konkrenci? Objednejte si e-book ZDARMA a nebudete dělat chyby. Klikněte vlevo na ikonu knihy.

Profesní vzdělávání

Znalosti a zkušenosti z realitního oboru předávám studentům v rámci profesních kurzů pořádaných Asociací realitních kanceláří ČR již od roku 2007. Jsem odborným garantem kurzu Obchodník s realitami, kterému byla udělena akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR k provádění rekvalifikace. 

Kurz je zakončen zkouškou odborné způsobilosti autorizovanou osobou - bližší info viz níže 


Chcete vědět víc o kurzu Obchodník s realitami?

Uvědomili jste si, že nezávisle na pověsti, kterou realitní makléři u nás mají, je profese obchodníka s realitami náročné a zodpovědné povolání? 

Začínáte v oboru a potřebujete radu?

S čím vám mohu pomoci

Správné nastavení postupů a procesů v realitní kanceláři je důležité. Chcete mít hodně zakázek? Prodávat rychle a za vyšší cenu? Musíte pracovat efektivně. To všechno v souladu s platnými právními předpisy, které se netýkají pouze stavebního a katastrálního zákona, občanského zákoníku, daní a účetnictví, ale také oblasti BOZP, ochrany spotřebitele a dalších. Chcete pomoci vyznat se v nepřehledné legislativě? Kontaktujte mne