Začínáte v oboru a potřebujete radu?

S čím vám mohu pomoci

Přihlásili jste se ke zkoušce odborné způsobilosti, nemáte žádnou realitní praxi. Paragrafy a předpisy se naučíte, ale aplikace do praxe chybí. Nabízím pomoc mentora v přípravě ke zkoušce odborné způsobilosti a možnost vyzkoušet si vše v praxi.

Správné nastavení postupů a procesů v realitní kanceláři je důležité. Chcete mít hodně zakázek? Prodávat rychle a za vyšší cenu? Musíte pracovat efektivně. To všechno v souladu s platnými právními předpisy, které se netýkají pouze stavebního a katastrálního zákona, občanského zákoníku, daní a účetnictví, ale také oblasti BOZP, ochrany spotřebitele a dalších. Chcete pomoci vyznat se v nepřehledné legislativě? Kontaktujte mne


Hana Š, absolventka kurzu

Vaše semináře byly užitečné a didakticky promyšlené. Pracuji skoro 30 let jako lektorka, konzultantka a koučka, takže si se svou zkušeností troufám hodnotit. Děkuji za Váš přínos během kurzu.

Anna J., absolventka kurzu

Vážím si, jakou přípravu včetně vypracovaných materiálů jste nám poskytla. Cenná byla Vaše slova při hodnocení mé zkoušky. Pomohla mi na cestě dál. 

Profesní vzdělávání

Znalosti a zkušenosti z realitního oboru předávám studentům v rámci profesních kurzů pořádaných Asociací realitních kanceláří ČR již od roku 2007. Jsem odborným garantem kurzu Obchodník s realitami, kterému byla udělena akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR k provádění rekvalifikace. 

Kurz je zakončen zkouškou odborné způsobilosti autorizovanou osobou - bližší info viz níže 


Chcete vědět víc o kurzu Realitní zprostředkovatel?

Uvědomili jste si, že nezávisle na pověsti, kterou realitní makléři u nás mají, je profese realitního zprostředkovatele s realitami náročné a zodpovědné povolání?