Blog
 

TONDA

28.06.2017

Tonda Grundza byl prostě frajer. Vysoký, černý, oproti našim nedochůdčatům z 8. A byl muž. Pravdou je, že měl jistý věkový náskok, protože čtvrtou a šestou třídu základky si zopakoval dvakrát. Když jsem mu nesla úkoly, jeho maminka měla doma vždy naklizeno a ačkoli Tonda nosil oblečení po svých starších bratrech, bylo vždy čisté.

BYLA TU

17.05.2017

Poledne v tom okamžení. A hle, tu kdos u světnice dvéře zhurta otvírá.

Úžasná, ONA je prostě úžasná! Všechno, co nám dnes říkala o přípravě nemovitosti k profesionální prezentaci, bylo poučné a hlavně ihned použitelné v praxi. Tak jako ona, která je ikonou českého Home Stagingu, mne tato nová marketingová metoda zcela dostala.

TEST bonity

19.02.2017

Prodáváte rodinný dům a nevíte, jak vysokou kupní cenu požadovat? Anebo v tom máte jasno, protože dobře víte, co s penězi uděláte? Musíte po rozvodu koupit dva byty, jeden pro sebe a druhý pro exmanželku, potřebujete nové auto, hrozí vám exekuce, ..? Kupujícího vaše potřeby nezajímají a investovat do vaší budoucnosti nebude. Tady je moje rada.

Pojďte se mnou nahlédnout do života realitního makléře. Chci dát možnost zejména vám, kteří začínáte nebo o tomto povolání teprve uvažujete, nahlédnout tzv. "pod pokličku". Jsem nadšená, když pomyslím, že se rozhodnete jít dál tímto směrem a mé zkušenosti vám pomohou dosáhnout svého cíle.